• Kopernika 4, 22-600 Tomasz贸w Lubelski
  • Herb Tomasz贸w Lubelski

馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠Sukcesy naszych uczni贸w w Mi臋dzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠

馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠馃М馃М馃М馃М馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠馃帠

16 marca 2023 r. odby艂 si臋 w naszej szkole kolejny raz Mi臋dzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". W tym roku 59 uczni贸w zmaga艂o si臋 z trudnymi zadaniami matematycznymi. Z wielk膮 rado艣ci膮 informujemy o wspania艂ych sukcesach naszych uczni贸w. W kategorii "Maluch" wyr贸偶nienia otrzymali: Koszmider Jakub - klasa 3 c - nauczyciel pani  Urszula Chromiec, Czerniecki Jakub - klasa 3 c - nauczyciel pani Urszula Chromiec.             W kategorii "Beniamin" wyr贸偶nienia otrzymali: 呕urawiecka Ilona - klasa 6 a - nauczyciel pani Jolanta Piwko, Chromiec Aleksandra  - klasa 6 b - nauczyciel pani Kamila Harbuz, Grabek Jakub - klasa 6 b - nauczyciel pani Kamila Harbuz. Jeste艣my bardzo dumni z wysokich osi膮gni臋膰 uczni贸w, wszystkim gratulujemy i 偶yczymy dalszych sukces贸w.

Data dodania: 2023-05-14