Akcja ,,Wąsy Marszałka" - rozdanie nagród uczestnikom klas I i II .

Uczniowie klas I i II brali udział w przedsięwzięciu ,,Wąsy Marszałka". Dziękujemy Rodzicom i Paniom Wychowawczyniom za wspieranie i przygotowanie Dzieciaków. 10 prac zostało zaprezentowanych na wystawie w Szkole Podstawowej Nr 2. Pozostałe prace wyeksponowano na gazetce szkolnej przy sali nr 20 na I piętrze. Wykonane przez Małych Artystów prace zachwyciły nas swoim urokiem, więc postanowiliśmy wszystkich nagrodzić. Każdy uczestnik otrzymał ze Szkoły Podstawowej Nr 2 dyplom za uczestnictwo, a my postaraliśmy się o upominek- Segregator z przepisami kulinarnymi ,,Smaki Roztocza". Zachęcamy do wspólnego rodzinnego gotowania. Dziękujemy sponsorom za upominki. A przede wszystkim gratulujemy Naszym Najmłodszym !!!
Data dodania: 2021-05-16