BEZPIECZNE FERIE !!!

Szanowni Rodzice!

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Waszych Dzieci a Naszych Uczniów  w okresie zimowym, w szczególności w czasie ferii zimowych w kontekście aktualnych ograniczeń i reżimów związanych z pandemią COVID-19 (m.in. zakaz przemieszczania się osób poniżej 16. roku życia bez opieki rodzica lub prawnego opiekuna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00).

Ważną sprawą jest zakaz korzystania przez dzieci i młodzież szkolną z zamarzniętych akwenów wodnych i rzek.

Zwracamy uwagę na niebezpieczeństwo wynikające z wchodzenia na lód w miejscach niedozwolonych.

Mamy na uwadze potrzebę informowania wychowawcy/rodzica/osoby dorosłej o zaobserwowanych zagrożeniach, umiejętności wzywania oraz udzielania pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży szkolnej zależne jest w bardzo dużym zakresie od postępowania dorosłych. Szkoła jako placówka dydaktyczno-wychowawcza włączyła się też w akcję Bezpieczne Ferie!!!

Prosimy Rodziców o zaangażowanie!

Data dodania: 2020-12-21