Cała Polska Czyta Dzieciom - i tam nas nie zabrakło

Nasi Uczniowie aktywnie uczestniczyli w Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom zorganizowanym przez SOSW w Tomaszowie  Lubelskim.

Cała uroczystość odbyła się w Parku Miejskim.

Hanna Malec i Julia Niewczas  pięknie śpiewały podczas występów.

Uczniowie odebrali  także nagrody w Konkursie Plastycznym ,, Książka to ogród" - I miejsce zajęła Maja Noworolnik klasa II B,  I miejsce w drugiej kategorii wiekowej Hanna Wesołowska klasa V A i III Miejsce Hanna Malec  klasa VI B.

Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali: Emilia Sobczyńska kl.  V B, Kinga Pata kl.II B, Maja Patro kl.II B, Alicja Mandziuk kl.III C, Aleksandra Nizioł kl. III C,Franciszek Bień kl.VII A i Filip Śrutwa kl.IV B. Wszystkim Uczniom Gratulujemy !!!

Eryk Dobrowolski z klasy  VI A odebrał nagrodę i dyplom z tytułem FINALISTY  POWIATOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO ŻACZEK DLA KLAS V-VI.

GRATULUJEMY !!!

Uczniowie klasy II A wraz z Panią Wychowawczynią Elżbietą Fedczyszyn gościli na uroczystości i dobrze się bawili :)

Oto kilka zdjęć z wydarzenia...

Data dodania: 2023-06-05