Idą święta - Jasełka

"Idą święta - Wigilijny czas, a za oknem biały śnieżek spadł. Pani zima pięknie wita nas, bo świąteczny nadszedł właśnie czas".
21.12.2022 r. w Naszej Szkole panowała wyjątkowa atmosfera. Uczniowie z klas 3 przybliżyli nam historię narodzin Jezusa. Wprowadzili całą widownię w czas Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy wraz z Wychowawczyniami: Panią Moniką Piasecką, Panią Katarzyną Panasińską i Panią Urszulą Chromiec dołożyli wszelkich starań, aby tegoroczne Jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, które przepełnione są tradycjami i podniosłym nastrojem. Program słowno-muzyczny zaprezentowany przez trzecioklasistów zachwycił wszystkich mówionym słowem, śpiewanymi kolędami, tańcem, granymi kolędami na instrumentach muzycznych, a dekoracja i przepiękne stroje artystów dodały uroku całemu przedstawieniu.

🎄🎄🎄🎄🎄

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, radości. Niech narodzony Jezus obdarzy  łaską wiary, nadziei i miłości Bożej. Wesołych Świąt!

Data dodania: 2022-12-22