Klasy II a, II b i III a na wycieczce w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie

Klasy II a, II b i III a były na wycieczce w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Dzieci obejrzały bogaty zbiór bombek choinkowych, które zachwyciły  swoją różnorodnością, kształtem, wielkością i precyzją wykonania. Pani przewodnik opowiadała o różnych stylach ubierania choinki. Następnie zapoznano uczestników wycieczki z procesem produkcji bombek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach , na których samodzielnie, poznaną wcześniej techniką, ozdabiały bombki choinkowe, które zabrały ze sobą do domu. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał pamiątkową bombkę z własnym imieniem. Była także możliwość zakupienia pięknych ozdób choinkowych w sklepie na terenie muzeum. Zmęczeni  ale szczęśliwi uczniowie wrócili do domu. To była niezapomniana wycieczka pełna pozytywnych wrażeń i przeżyć.

Data dodania: 2023-01-09