Rozstrzygnięcie konkursów organizowanych przez szkoły podstawowe z Tomaszowa Lubelskiego z okazji 400- lecia nadania prawa miejskiego Naszemu Miastu

Nasza szkoła brała udział w organizacji uroczystości w dniu 24 czerwca 2021 r. podsumowanie konkursów zorganizowanych z okazji 400 - lecia nadania prawa miejskiego dla Tomaszowa. Cała uroczystość odbyła się w parku miejskim. Uroczystość uświetnili : Pan Wojciech Żukowski Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, Pan Mirosław Fus Przewodniczący Rady Miasta Tomaszów Lubelski, Pan Dariusz Krech dyrektor TDK, Pan Jacek Pawłucki dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim. Byli uczniowie wszystkich szkół podstawowych z nauczycielami i dyrekcją. Cóż się nie działo... Były rozstrzygnięcia konkursów, nagrody sponsorowane przez Urząd Miasta Tomaszów Lubelski, zabawy dla uczniów, występy zdolnej młodzieży szkół podstawowych... Prasa, telewizja, wywiady... Kto nie był niech żałuje. Nawet pogoda za bardzo dopisała :) Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, organizację konkursów oraz młodzieży za udział, występy.
Data dodania: 2021-06-24