Stypendium artystyczne Marszałka Województwa Lubelskiego dla Mai i Oli
Podziel się z innymi!
Dobrze się dzieje .... Gratulacje dla Dziewczyn !!! Wielkie Brawa!!!
W dniu 28 kwietnia 2026 r. w Filharmonii Lubelskiej odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów za Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego z zakresu kultury.
Już po raz kolejny Nasza Uczennica Maja Wójtowicz otrzymała tytuł : Najmłodszy Twórca Kultury
Na zdjęciu z Siostrą Olą (Naszą byłą Uczennicą ), która po raz kolejny otrzymała tytuł - Młody Twórca Kultury
Data dodania: 2026-05-03




