Święto Konstytucji 3 Maja 🎺🎶📜
Podziel się z innymi!
Uroczystości miejskie z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyły się w podniosłej i patriotycznej atmosferze, gromadząc licznie mieszkańców oraz zaproszonych gości w Kościele Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim. Jednym z ważniejszych punktów programu był występ Naszych Uczniów, którzy zaprezentowali montaż słowno-muzyczny z tej okazji . Młodzież z dużym zaangażowaniem i wrażliwością artystyczną przedstawiła utwory poetyckie oraz pieśni patriotyczne, oddając hołd historii i tradycji narodowej. Ich występ spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami, stanowiąc wzruszający element całej uroczystości.
Dziękujemy Wszystkim Uczniom jak i Nauczycielom za przygotowanie występów : Paniom : Annie Bartnickiej, Elżbiecie Gryglickiej, Elżbiecie Jastrząb, Annie Nieśpiał oraz Panu Sławomirowi Karwańskiemu.
Rodzicom dziękujemy za obecność i wsparcie ...
Oto kilka zdjęć z dzisiejszej uroczystości....



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)




