• Kopernika 4, 22-600 Tomaszów Lubelski
  • 84 664 23 05, fax. 84 664 20 29
  • Herb Polski
  • Herb Tomaszów Lubelski

Uroczystość Ślubowania i Pasowania Na Ucznia.

Krótka relacja fotograficzna.

„Ślubowanie klas pierwszych”

 

Dnia 29.10.2019r. uroczysty akt ślubowania i pasowania na ucznia zainaugurował członkostwo najmłodszych uczniów klasy 1a i 1b w naszej szkole. W towarzystwie dyrekcji, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości: przewodniczącego Rady Miasta - pana Mirosława Fusa, vice przewodniczącej Rady Miasta - pani Moniki Pikuły, dyrektora MBP - pana Jacka Pawłuckiego, dyrektora TDK – pana Dariusza Krecha, podinspektora do spraw oświaty i kultury – pani Anny Sieradzkiej, przewodniczącej Rady Rodziców – pani Katarzyny Żurawskiej - pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawczyń - Magdaleny Krech oraz Eweliny Pleskacz przedstawili program artystyczny, który ukazał ich potencjał poznawczy, wokalny, taneczny i recytatorski.  Brawo! Wzruszenie, radość i energia zjednoczyła wszystkich. Wspaniale, że przeżywamy to razem!

Uroczyste ślubowanie najmłodszych oraz pasowanie na ucznia przez dyrektora - pana Witolda Piturę przypieczętowało spotkanie. W ten sposób ceremonialnie nowi żacy wkroczyli w szeregi szkoły. Następnie dynamicznym krokiem udali się na przyjęcie poczęstunkowe i zabawę, która zwieńczyła całe przedsięwzięcie.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń oraz wspólnych  inicjatyw pod skrzydłami Orląt Lwowskich. Pamiętajmy, że edukacja jest pięknym doświadczeniem właśnie dlatego, że nie idziemy przez nią sami.

Ewelina Pleskacz

Data dodania: 2019-11-07