Wizyta Kółka Plastycznego w Salonie Artystycznym🎨🖌️🖼️
Podziel się z innymi!
🖼️🧑🎨📚📎📌📋🖇️
W dniu 27 kwietnia 2026 r. uczniowie z kółka plastycznego (starsza grupa) odwiedzili Salon Artystyczny w Tomaszowie Lubelskim wraz z nauczycielką plastyki Agnieszką Klimecką - Krawczyk.
Zostaliśmy zaproszeni przez Panią Barbarę Bober na ciekawe spotkanie w ''Starym Kinie " z Panem Maciejem Michalskim, który zapoznał nas z zawodem artysty grafika.
Ciekawie opowiedział o procesie tworzenia postaci i scen w technologii 3d. Mogliśmy się dowiedzieć, jak artyści wykorzystują nowoczesne programy komputerowe w swojej pracy.
Przygotowana prezentacja, miła atmosfera panująca w Salonie zachwyciły nas. Dziękujemy za zaproszenie. Na pewno tam zajrzymy...
🌈✨🪄🖍️🎭🧪🧫
Data dodania: 2026-05-06







