Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych w szkole.

Szanowni Państwo,
Informuję, że w dniach 12-25 marca zajęcia w szkole zostają zawieszone. Przez dwa kolejne dni 12-13 marca będzie jeszcze sprawowana opieka nad dziećmi, które nie mają zapewnionej opieki w domu.
W czasie wolnym od zajęć dydaktycznych proszę o mobilizowanie dzieci do samokształcenia w domu, za pomocą dostępnych materiałów oraz ćwiczeń online. Nauczyciele przygotują dla uczniów linki do stron internetowych (przesłane za pomocą idziennika bądź umieszczone na stronie internetowej szkoły) z których będą mogli korzystać, podane też są tytuły lektur do czytania. MEN udostępnia bezpłatne materiały od samokształcenia na stronie epodreczniki.pl, a CKE archiwalne arkusze egzaminacyjne, które mogą służyć uczniom klas 8 do przygotowania się do zbliżającego się egzaminu ósmoklasisty.
Zalecane jest również powstrzymanie się od wychodzenia z domu i unikanie bezpośrednich kontaktów z większą grupą ludzi.
Proszę też o śledzenie komunikatów o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przeze mnie.
Z wyrazami szacunku,
Witold Pitura