🎖🎖🎖🎖🎖🎖Sukcesy naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"🎖🎖🎖🎖🎖🎖

🎖🎖🎖🎖🎖🎖🧮🧮🧮🧮🎖🎖🎖🎖🎖🎖

16 marca 2023 r. odbył się w naszej szkole kolejny raz Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". W tym roku 59 uczniów zmagało się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Z wielką radością informujemy o wspaniałych sukcesach naszych uczniów. W kategorii "Maluch" wyróżnienia otrzymali: Koszmider Jakub - klasa 3 c - nauczyciel pani  Urszula Chromiec, Czerniecki Jakub - klasa 3 c - nauczyciel pani Urszula Chromiec.             W kategorii "Beniamin" wyróżnienia otrzymali: Żurawiecka Ilona - klasa 6 a - nauczyciel pani Jolanta Piwko, Chromiec Aleksandra  - klasa 6 b - nauczyciel pani Kamila Harbuz, Grabek Jakub - klasa 6 b - nauczyciel pani Kamila Harbuz. Jesteśmy bardzo dumni z wysokich osiągnięć uczniów, wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2023-05-14