III Międzyszkolny Turniej Pocztów - wyniki

III Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego oraz Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Wojciecha Żukowskiego. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród szkół z naszego regionu. I miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, II miejsce Szkoła Podstawowa z Łaszczówki, III miejsce Szkoła Podstawowa z Suśca, wyróżnienie otrzymała Szkoła Podstawowa z Telatyna. Należy pochwalić wszystkie poczty sztandarowe, gdyż poziom był bardzo wyrównany. Część teoretyczną turnieju wygrali zdecydowanie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim I miejsce Karol Kurzępa, II miejsce Martyna Mroczkowska, III miejsce Aleksandra Pawelec. Gratulujemy wszystkim uczniom, opiekunom oraz przedstawicielom służb mundurowych, którzy pomogli w ocenie tego trudnego zadania.
Data dodania: 2022-10-21