Teatrzyk o zdrowym odżywianiu w wykonaniu uczniów ze świetlicy szkolnej

Dzieci ze świetlicy szkolnej pokazały że są kreatywne i pomysłowe.
  • Pod kierownictwem Pani Ewy Korkosz własnoręcznie wykonały i przygotowały teatrzyk szkolny promujący zdrowe odżywianie. Były to warzywa i owoce. Układały wierszyki o warzywach i owocach. Prezentowały zdolności recytatorskie. Pomimo dużej tremy wypadły znakomicie i wyrecytowały bezbłędnie wyuczone wierszyki w obecności Pani dyrektor Agnieszki Klimeckiej -Krawczyk, Pań z Sanepidu oraz pierwszoklasistów ze świetlicy.
  • W prezentacji brały udział uczennice klasy 5 a Hania Wesołowska –,, doktor Zdrówko” i Oliwia Krawczyk - narrator. Pozostali uczniowie biorący udział w teatrzyku to: Hanna Nizioł – klasa 4 b; Alicja Mandziuk – klasa 3 c , Filip Chmiel, Kalina Lenart Amelia Traczyk , Dominik Jędrzejewski , Iga Antoszak, – klasa 2 a, Emilka Frasik , Maksymilian Patałuch, Roża Cybulska ,Kacper Płoński, Bartek Żdan , Dawid Spodarek, Julia Górnik – uczniowie klasy 2 b . Wszystkie dzieci zachęcone zdrowym odżywianiem zadeklarowały że będą więcej spożywać zdrowych warzyw i owoców.
  • Dziękujemy Pani Ewie Korkosz za przygotowanie teatrzyku i dzieciakom za piękny występ. Dbajmy o swoje zdrowie !!!
  • Data dodania: 2022-11-29