Spotkanie klas pierwszych I A i I B z policjantami w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły''- 13 września 2021 r.

W dniu 13 września 2021 r. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zawitali do Naszej Szkoły. Starszy aspirant Wioletta Myszczyńska - asystent Zespołu do spraw Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji i aspiranci : Mateusz Walentyn i Sławomir Bednarz z Wydziału Ruchu Drogowego zapoznali uczniów klas pierwszych z zasadami bezpieczeństwa na drodze. Opowiedzieli jak bezpiecznie poruszać się po jezdni i przejściu dla pieszych oraz zalecili noszenie elementów odblaskowych. Policjanci zwrócili także uwagę na właściwe zachowanie w szkole i poza nią. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji za przeprowadzenie spotkania w klasach pierwszych - I A i I B . Dziękujemy również za dobrą współpracę Policji z Naszą Szkołą.
Data dodania: 2021-09-13