Witamy na stronie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. 0rląt Lwowskich

Szkoła rozpoczęła swoją działalność 1 września 2017r.Powstała na bazie Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim. W Naszej Szkole dbamy o wszechstronny rozwój każdego ucznia, co wpływa na wysoki poziom nauczania i sprawia, że panuje u nas przyjemna i bezpieczna atmosfera uczenia się i rozwoju. Zachęcamy Rodziców do angażowania się w zadania szkoły, chcemy by Dzieci czuły Wasze wsparcie w dziedzinie edukacji, by dom i szkoła współpracowały ze sobą!Bardzo wysoko cenimy wartości jakie przyświecały,, Orlętom Lwowskim " - Naszemu Patronowi Szkoły. Wiara, miłość, bohaterstwo ... te słowa to nasz drogowskaz. Za ważną sprawę uznajemy wolontariat szkolny - jako istotny element kształtowania u uczniów właściwych postaw prospołecznych. Życzymy sobie ,Wam Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice żeby Nasza Szkoła była Numer 1 nie tylko w mieście ...w Tomaszowie Lubelskim!

Z życzeniami sukcesów, samych mile spędzonych chwil w Szkole Podstawowej Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

Wycieczka do Lublina

Poczet sztandarowy