Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia w roku szkolnym 2023/2024, innowacje :

I A - Innowacja : ,, Alfabet logopedyczny ”- zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów- Pani Agnieszka Joniec.

I B - Gdy poćwiczę sam policzę- zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów- Pani Katarzyna Panasińska.

I C - ,,Mały mistrz matematyki”- zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia matematyczne uczniów. Pani Urszula Chromiec.

II A - Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów - ,, Zrozumieć matematykę". Pani  Magdalena Krech.

Innowacje ,, Emocje farbą malowane".

Innowacja : Leporello-Sposób na lekturę.

II B - Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodniczo-matematyczne ,,Chcę wiedzieć więcej". Pani Ewelina Pleskacz.

Innowacje ,, Emocje farbą malowane".

Innowacja: Leporello-Sposób na lekturę.

III A -  „ABC ENGLISH"- innowacja- zajęcia rozwijające rozwijające zainteresowania i uzdolniania językowe.  Pani Elżbieta Fedczyszyn.

III B - ,,Bawmy się matematyką”- zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów - Pani Małgorzata Kochańska.

Pan Bartłomiej Fedczyszyn - ,, Watch and lern"- zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego.

Pani Kamila Harbuz – ,,(Nie)* zwykła matematyka ”- zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów.

Pani Joanna Wilczyńska- Play with English-gry dydaktyczne w nauczaniu języka angielskiego.

Pani Jolanta Piwko i  Pani Beata Nadwodnik - zajęcia ,,Kreatywność kluczem do sukcesu, wspieranie rozwoju umiejętności i zdolności matematycznych uczniów."

Pan Robert Leńczuk- zajęcia  ,,LET'S MAKE FRIENDS - Z językiem obcym przechodzimy na ty."

Pani Jolanta Piwko- Innowacja: Wizualizacja zadania matematycznego i jego rozwiązania.

Pani Jowita Berdzik- Innowacja : „Terapia ręki dla każdego.”

Pani Agnieszka Klimecka - Krawczyk - kółko plastyczne.

Pani Małgorzata Korzeniowska - Witt - chór szkolny.