Regionalny konkurs FRIST LEGO League Challenge

17 kwietnia 2021r. Nasi Uczniowie po raz pierwszy brali udział w regionalnym konkursie FRIST LEGO League Challenge, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 2. Był to projekt z robotyki połączony ze sportem. Uczniowie zaprezentowali własnoręcznie wykonany robot z Lego, do którego opracowali program mający na celu prezentację różnych jego funkcji. Uczniowie zaprezentowali również Prezentację – Jak wysiłek Fizyczny wpływa na Nasze Zdrowie? Opiekunami drużyny były Panie Jolanta Krzysiak i Ewa Korkosz. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie : Joanna Fus, Hanna Hypiak, Maja Myśliwiec, Radosław Omelczuk – wszyscy z klasy VIII b, Szymon Niechaj, Maciej Stępora – uczniowie z klasy VIII c, Jakub Dzirba – VII b oraz Jakub Grabek z klasy IV b. Uczniom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
Data dodania: 2021-04-22