„Ślubowanie klas pierwszych”

Dnia 27.10.2022r. uroczysty akt ślubowania i pasowania na ucznia przypieczętował obecność najmłodszych uczniów - klas 1a i 1b - w naszej szkole. W towarzystwie dyrektora - pana Witolda Pitury, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz przewodniczącego Rady Miasta - pana Mirosława Fusa, pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawczyń - pani Magdaleny Krech oraz pani Eweliny Pleskacz przedstawili program artystyczny, który pokazał ich wszechstronne zdolności. Zaangażowanie, talenty twórcze, recytacja i śpiew zachwyciły wszystkich. Wspaniale! Możecie być z siebie dumni… Życzymy naszym najmłodszym uczniom pięknych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń oraz wspólnych inicjatyw pod skrzydłami Orląt Lwowskich… Zdjęcia z uroczystości ...
Data dodania: 2022-10-31