ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

To na ucznia pasowanie.

W całej szkolnej społeczności

Dużo jest radości…”

Dnia 13 października 2023 r. przyjęliśmy w szeregi społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych, którzy po „zdaniu egzaminu” przygotowanego przez wychowawczynie: panią Urszulę Chromiec, panią Katarzynę Panasińską i panią Agnieszkę Joniec złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie Pan Dyrektor Witold Pitura dokonał symbolicznego aktu pasowania na ucznia.

Uroczystość Ślubowania i Pasowania na ucznia odbyła się w podniosłej atmosferze w obecności: Pana Zbigniewa Kuczyńskiego – Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych, Pana Ryszarda Szczepaniuka – Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Tomaszów Lubelski oraz Dyrekcji, Nauczycieli, Rodziców i społeczności szkolnej.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już oficjalnie uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim. Życzymy Wam wielu wspaniałych przeżyć i sukcesów w nauce!

Z radością zaczynajcie szkolną przygodę!

Data dodania: 2023-10-19