Rozstrzygnięcie XI Szkolnego Konkursu Pieśni Lwowskiej i Patriotycznej zorganizowanego w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim:

Rozstrzygnięcie XI Szkolnego Konkursu Pieśni Lwowskiej i Patriotycznej zorganizowanego w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim. Jury po wysłuchaniu nagrań wszystkich uczestników wyłoniło zwycięzców: I miejsce – Gabriela Dzika z klasy 5 A, II miejsce – Paulina Kaznowska z klasy 4 B, III miejsce – zespół w składzie: Amelia Zgórska, Amelia Nieścior, Maja Wójtowicz i Maja Leśko z klasy II A. Wyróżnienia otrzymują: Ala Mandziuk z klasy II C, Aleksandra Żurawska i Łukasz Semak z klasy VIII A. Zwycięzcy otrzymają niebawem atrakcyjne nagrody a wszyscy uczestnicy konkursu dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Data dodania: 2021-12-13