• 84 664 23 05, fax. 84 664 20 29
  • Herb Polski
  • Herb Tomaszów Lubelski

Turnieje Mikołajkowe w KARATE

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczennic w karate. Dziewczyny są zawodniczkami Klubu Karate Tradycyjnego w Tomaszowie  Lubelskim.

W miniony weekend uczennice naszej szkoły: Gabriela Dzika (7a), Alicja Mandziuk (4a), Anastazja Kielar (2b) i Marcelina Panas (2a) startowały w mikołajkowych turniejach karate.

W Zamościu pierwsze miejsce w kata wywalczyła Alicja, drugie miejsce w kata zajęła Gabrysia, a Anastazja w kata była trzecia.

W Lublinie zawodniczki Klubu Karate Tradycyjnego Tomaszów Lubelski zdobyły worek medali: Gabrysia dwa razy zajęła drugie miejsce (kata i kumite), Ala otrzymała puchar za 1 m. (kata) oraz dwa medale za trzecie miejsca (sprawność, kichon), Marcelina była trzecia w konkurencji sprawnościowej, a Anastazja w kata była tuż za podium.

Gratulacje dla naszych walecznych uczennic!

Data dodania: 2023-12-05